Connect with Us

FOTOT- Keisi harron Stresin/ Pozat e saj provokuese i tërbojnë të gjithë

Showbizz

FOTOT- Keisi harron Stresin/ Pozat e saj provokuese i tërbojnë të gjithë

Publikuar

-

FOTOT- Keisi harron Stresin/ Pozat e saj provokuese i tërbojnë të gjithë

Ndarja e tyre bëri bujë në mediat rozë, por mesa duket Keisi, ish bashkëshortja e Stresit duket se e ka harruar reperin dhe po kalon disa ditë relaksi në Meksikë.

Ajo nuk ka ngurruar të postojë edhe foto tepër provokuese në “Instagram”, të cilat janë pëlqyer dhe komentuar shumë.

Në sy bien format e saj seksi, dhe Keisi ka marrë shumë komplimente pozitive në fotot e saj.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Kylie Jenner i dërgon mesazhin Travis: “Po kërkon personin e gabuar”

Publikuar

-

Nga

Miliarderja 22-vjeçare, Kylie Jenner dhe ish partneri i saj Travis Scott, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së tyre pas shumë vitesh lidhjem nga e cila kanë një vajzë. Ata nuk janë parë më së bashku dhe madje thuhet se Travis është zhvendosur në një tjetër shtëpi, por ai e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Engjëlli im mbrojtës për gjithë jetën”/ Kaltrina Selimi përlot me fjalët për nënën e saj të ndjerë

Publikuar

-

Nga

Disa ditë më parë, këngëtarja Kaltrina Selimi ndau lajmin e trishtë për largimin nga jeta të nënës së saj. Pak ditë pas humbjes së saj, këngëtarja ka falenderuar të gjithë ata që i qëndruan pranë në momentet e saj më të vështira. Nëprmjet një postimi në Instagram, përveç falenderimit ka shkruar disa fjalë prekëse për […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Angelina Jolie e irrituar nga veprimi i Brad Pitt/ Aktori i ka ndaluar rreptësisht këtë gjë

Publikuar

-

Nga

Angelina Jolie dhe Brad Pitt janë komentuar shumë në mediat e huaja përsa i përket ndarjes së tyre të papritur. Edhe pse kanë kaluar tashmë 3 vite që nga ndarja e tyre, ata nuk kanë mundur të shkëputen nga njëri-tjetri për shkak të gjashtë fëmijëve të tyre. Sipas disa burimeve për “Us Ëeekly” kanë treguar […]

LEXO TE PLOTE