Connect with Us

I zhveshur duke bërtitur në mes të rrugës/ Nipi i Meghan Markle arrestohet nga policia

Showbizz

I zhveshur duke bërtitur në mes të rrugës/ Nipi i Meghan Markle arrestohet nga policia

Publikuar

-

Thomas Dooley, nipi i Meghan Markle është arrestuar nga policia në Holliwood. Kanë qenë fqinjët ata që e kanë e kanë denoncuar për shkak se iu sillte shumë shqetësime. Në një video të siguruar nga Daily Mail Thomas shihet se është lakuriq dhe nën e fektin e drogës.

Sikur të mos mjaftonte kjo ai dëgjohet duke iu bërtitur policëve pasi refuzon që të hyjë në makinë. Videoja është kapur nga një kalimtar i rastit, i cili ka treguar se personi në video është i afërt me familjen mbretërore.

Le të kujtojmë se ky nuk është i vetmi skandal në të cilin Meghan është ërfshirë pasi dhe zënkat me babain e saj bënë bujë të madhe në mediat e huaja.

Edhe pse tashmë është bërë nënë e një djali, babai i Markle nuk e ka takuar ende nipin e tij Archie, pasi Meghan e refuzon kategorisht që ta takojë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: