Connect with Us

“Më duket e shpifur goja e palarë”/ Olta Boka sherr me komentuesin

Showbizz

“Më duket e shpifur goja e palarë”/ Olta Boka sherr me komentuesin

Publikuar

-

Olta Boka është një nga këngëtaret më të të pëlqyera dhe të dashura për publikun. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto nga jeta e përditshme ku merr shumë komente nga ndjekësit.

Midis komenteve pozitive Olat është përballur me një koment aspak të këndshëm, i cili e ka irrituar këngëtaren.

“Na i shpife me ato dhëmbët të ndara, as vetes tënde nuk i bën yzmet.”- shkruan ndjekësi të cilit këngëtarja ia kthen publikisht: “A mjafton një mesazh i tillë për të të prishur ditën? Nëse e njeh veten mjaftueshëm, nëse e pranon veten siç je dhe mbi të gjitha ke mësuar të duash veten bashkë me ato imperfeksionet që konsideron Andi, atëherë JO!

Unë Andi jam shumë e lumtur me veten time dhe madje nuk konsideroj asnjë gjë të shpifur tek dhëmbët e hapur, por më duket e shpifur goja e palarë që ndjerr helm sa herë ka mundësi! Fillo të kuptosh se çfarë është në të vërtetë yzmeti. Këtë të fundit ja bëj vetes si fillim në shpirt, pastaj yarebiii filloj të mendoj se si t’ja bëj qejfin Andit. Unë jam më shumë se dëshira jote për të më projektuar ndryshe.”- shkruan Olta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: