Connect with Us

“Po përdor emrin e Adele për të shitur albumin”/ Fansat tallen me Lady Gaga

Showbizz

“Po përdor emrin e Adele për të shitur albumin”/ Fansat tallen me Lady Gaga

Publikuar

-

Prej tre vjetësh fansat e Lady Gagës po presin që këngëtarja të hedhë në treg albumin e saj të gjashtë.

33 vjeçarja i ka konfuzuar të gjiithë teksa mbrëmjen e kaluar ka shkruar në Tëitter: Albumit tim të ri do ri vë emrin Adele”.

Është ende e paqartë nëse Lady Gaga po bënte shaka apo jo, por fansat e saj janë zemëruar shumë. Disa mendojnë se Lady Gaga po e bën të gjithë këtë për të tërhequr vëmendjen dhe që 3 milionë disqet e saj të shiten pasi dihet që Adele është një nga këngëtare më të pëlqyera nga e gjithë bota.

Ndrësa disa prej tyre mendojnë se këngëtarja ka vendosur të ketë në albumin e saj një bashkëpunim me Adele.

“Duke e quajtur albumin Adele, ka menduar se 3 milionë kopjet e albumit do të shiten që në javën e parë, pasi shumë prej njerëzve do të mendojnë se është albumi i Adele. Një ide shumë e zgjuar”, ka shkruar njëri prej komentuesve.

“Duke përdorur emrin e Adele do të kalonte në top listën e 50 albumeve më të shitura. Shumë promovim i mirë”, shkruan një tjetër.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: