Connect with Us

Stres, xhelozi dhe zënka/ Zbulohen prapaskenat e ndarjes se miliarderes Jenner dhe reperit Travis Scott

Showbizz

Stres, xhelozi dhe zënka/ Zbulohen prapaskenat e ndarjes se miliarderes Jenner dhe reperit Travis Scott

Publikuar

-

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner dhe Travis Scott  duket se po kalojnë një periudhë jo shumë të mirë në marrëdhënien e tyre. Pas 2 vitesh lidhje çifti po mnedon të shkëputen për nmjë periudhë të shkurtër.

Sipas TMZ kjo nuk është hera e parë që Jenner dhe Scott e kanë bërë këtë, pra që morën vendimin për të bërë një pushim disa javë më parë.

Thuhet se arsyet që po e mundojnë çiftin janë: mungesa e besimit, zënka dhe stresi.

Një burim për “E Neës” ka treguar se zënkat mes tyre janë shumë të shpeshta dhe të gjitha vijnë për shkak të mosbesimit.

“Nuk është një ndarje përfundimtare. Ata zihen për gjëra qesharake dhe Kylie mund të jetë shumë skeptike për Travis. Travis është shumë i stresuar për publikimin e muzikës së re së fundi”. Nëse ndarja bëhet e përhershme, nuk do të jetë e ndërlikuar juridikisht edhe pse të dy kanë një vajzë, raporton The Blast.

Burime të shumta afër çiftit thonë se Jenner dhe Scott “kanë kohë që janë larg njëri-tjetrit; ata u përpoqën shumë për ta bërë lidhjen të funksiononte, por në fund të fundit duhet të kalojnë ca kohë larg”.

Jenner dhe Scott synojnë të “ndajnë 50/50 kujdestarinë e vajzës së tyre ndërsa po punojnë për të rregulluar çështjet e tyre personale”, shton burimi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: