Connect with Us

Aktorja turke Hazal Kaya ndan me fansat lajmin e lumtur/ Zbulon gjininë e bebit

Showbizz

Aktorja turke Hazal Kaya ndan me fansat lajmin e lumtur/ Zbulon gjininë e bebit

Publikuar

-

Aktorja e njohur turke Hazal Kaja u bë e njohur në Shqipëri për rolin e saj si nihal tek serial ii famshëm “Dashuri e Ndaluar”.

Aktorja është në pritje të ëmbël dhe ka publikuar në rrjetin social Instagram ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

E veshur me një fustan ngjyrë lejla, Hazal duket vërtetë shumë e bukur. Përveç kësaj Hazal ka zbuluar dhe gjininë e bebi. Aktorja dhe bashkëshorti i saj do të bëhen me djalë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja seksi shqiptare flet për herë të parë për dashurinë/ Zbulon se është në një lidhje dhe planet për martesë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur shqiptare  Kristina Baki është shfaqur së fundi si aktore. Ajo është bërë pjesë e filmit Falco “të” Bes Kallakut  dhe për këtë eksperiencë ka folur në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Modelja e konsideroi të gjithën si një ëndërr të bërë realitet, duke pohuar se të qenit aktore i duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Egzon Pireci, i cili u bë i njohur në “The Voice of Albania”, pasditen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku dhe ka promovuar albumin e tij të parë. Ndër të tjera këngëtari ka bërë dhe një deklaratë që I ka habitur të gjithë. I pyetur nga Bieta, ai […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elisa Spiropali shfaqet me barkun e rrumbullakosur në panair/ Bejtja:”Më shumë se dy socialiste mi pëlqejnë poezitë”

Publikuar

-

Nga

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shtatzënë për herë të dytë. Ministrja ka zbuluar pak kohë më parë dhe gjininë e fëmijës duke thënë se është në pritje të një djali. Së fundi Elisa Spiropali është shfaqur në hapjen e Panairit të librit ditën e sotme, për të blerë librin e Andi Bejtja, […]

LEXO TE PLOTE