Connect with Us

Artisti i njohur “ngre në qiell” Aurela Gaçen/ Pas koncertit i dedikon vetëm dy fjalë

Showbizz

Artisti i njohur “ngre në qiell” Aurela Gaçen/ Pas koncertit i dedikon vetëm dy fjalë

Publikuar

-

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe  ka bërë të ditur se në koncertin e saj ka qenë i pranishëm poeti dhe tekstshkruesi i shumë këngëve Jorgo Papingji.

Nëprmjet një fotoje të publikuar në Instagram Aurela i ka dedikuar disa fjalë shumë të ndjera artistit të madh.

“Jorgo Papingji . Ky është njeriu që shkroi kaq shumë për mua.  Ai ishte i pakëz i pamundur, por erdhi në koncert.

Erdhi e në fund më tha – më shërove 😥❤. Shpirtërisht shpresoj të ketë marrë nga ajo natë ku këndova gjithë këngët #poezitë -tekstet që shkroi”, shkruan Aurela Gaçe.

Këngët që ju këndoni sot me mua mbas 20 e kusur vitesh ##S’jamTribu , Jetoj, #kuposhkonkjobotë ,#cimica #nukmjafton e shumë shumë të tjera që kanë mbushur albumet e mia të atyre viteve e të gjitha me muziken e Adrian Hiles ❤. Si të mos jem mirënjohëse?”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: