Connect with Us

FOTO- Aurela Hoxha shfaqet NUDO/ Modelja tregon linjat perfekte

Showbizz

FOTO- Aurela Hoxha shfaqet NUDO/ Modelja tregon linjat perfekte

Publikuar

-

Modelja Aurela Hoxha është një nga vazjat më të komentuara dhe seksi të showbizit. Së fundi modelja është bërë pjesë e klipit më të ri të Alban Ramosajt ku shfaqet shumë sensuale.

Aurela ka publikuar në Instastory disa video të shkëputura nga klipi i Ramosaj ku tregon linjat e saj perfekte.

Ajo është bërë nostalgjike duke publikuar një foto të saj ku shihet e zhveshur dhe mbi shpatulla mbart vetëm një pallto.

Fotoja është realizuar 4 vite më parë nga fotografi i njohur Endrit Mërtiri dhe Aurela u kujdes ta risillte sërish për të gjithë ndjekësit e saj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Ylli i televizionit tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Pozon e zhveshur brenda në vaskë

Publikuar

-

Nga

Lauren Goodger tashmë është e njohur për fotot e saj provokative si dhe për format e saj gjigante. Lauren ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa mbrëmjen e kaluar ka publikuar disa foto ku shfaqet nudo brenda një vaske. Ylli i realityshowt Towie, 33 vjeçare i ka kaluar kufijtë e imagjinatës dhe ka dhuruar këto pamje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u shpreh se disa vite më parë, kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi. Bëhet fjalë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh reperja Rina Balaj u shpreh se do të tërhiqej nga muzika për shkak të disa problemeve personale. Menaxheri i saj u shpreh se Rina kishte vendosur të bënte pauzë në muzikë deri në momentin që reperja shkëputi marrëdhëniet me komapninë. E ftuar në emisionin Ëhy Not, përfaqësuesja e On records Edona Gashi […]

LEXO TE PLOTE