Connect with Us

Në qiellin e shtatë/ Gashi merr surprizën gjigante një ditë para ditëlindjes

Showbizz

Në qiellin e shtatë/ Gashi merr surprizën gjigante një ditë para ditëlindjes

Publikuar

-

Reperi i njohur me origjinë shqiptare Gashi feston nesër 29 vjetorin e lindjes. Por dhuratat kanë nisur një ditë para ditës së madhe.

Reperi është lumturuar pa masë ditën e sotme pasi ka arritur të renditet në vendin e parë në Billboard.

Gashi nuk ka ngurruar ta ndajë këtë lajm me të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale. Gashi publikoi një foto ku tregonte emrin e tij në “Billboard” dhe tregoi se kjo për të ishte dhurata më e mirë.

“Ditëlindja ime nesër! Kjo ishte dhurata më e mirë.”- shkroi reperi krahas postimitDitën e djeshme, Gashi njoftoi se do të bëjë një hap të rëndësishëm në karrierë, pasi do të hapë labelin e tij.

“Unë kam nisur label-in tim të quajtur “423” dhe po kërkoj të nënshkruaj me një artist të ri. Artistët duhet që të kenë këngë të publikuara më parë”, shkruante Gashi në postimin e tij në Instagram.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GASHi (@gashi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: