Connect with Us

Nuk e keni idenë se çfarë ju pret/ Era Istrefi dhe i dashuri i saj paralajmërojnë fansat

Showbizz

Nuk e keni idenë se çfarë ju pret/ Era Istrefi dhe i dashuri i saj paralajmërojnë fansat

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi prej kohësh është në një lidhje dashurie me këngëtarin britanik Julian Perreta.

Të dy së bashku kaluan pushimet e verës dhe tashmë nuk i ndahen njëri-tjetrit. Dyshja ndodhen në Frnacë nga ku kanë publikuar foto nga pallati i Versajës.

Julian Perreta nuk mund të mos postonte një foto të Erës ndërsa këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar të gjithë fansat e saj.

“Ata nuk janë gati për atë që po vjen”, shkruan Era duke bërë konfuzë të gjithë ndjekësit e saj.

Nuk e dimë nëse bëhet fjalë për një këngë të re të Istrefit apo një bashkëpunim mes saj dhe të dashurit Julian Perreta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: