Connect with Us

Ojky humb kujtesën, vë në siklet Xhandan dhe Demirin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Life Style

Ojky humb kujtesën, vë në siklet Xhandan dhe Demirin/ Ja çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Demir dhe Ojky rikthehen në shtëpinë e Xhandanit. Xhandan ndihmon Ojkyn në mësime. Xhandan mendon se Demir është një baba shumë i mirë që i shpëtoi jetën Ojkyt. Në mëngjes Demir mbetet vetëm në shtëpi. Atij nuk ia bën zemra t’i vjedhë pikturat. Xhandan pyet Ojkyn për tezen dhe ajo i tregon se tezja është larguar.

Murat i kërkon ndjesë Xhandanit për sjelljen e tij ndaj Demirit. Murat nuk i beson Demirit dhe vendos të zbulojë më shumë për të. Ojky harron mësimin në shkollë. Ajo përlotet para klasës. Humbja e kujtesës është shenjë e sëmundjes Nieman Pik.

Demir kujdeset për shtëpinë e Xhandanit. Ugur shkon në shtëpinë e Xhandanit dhe përpiqet të bindë Demirin të vjedhin pikturat. Xhandan kthehet në shtëpi herët dhe Ugur fshihet që ajo të mos e shohë. Demir arrin të shpëtojë nga situata duke i kërkuar Xhandanit të shkojnë të marrin Ojkyn nga shkolla. Xhandan dhe Demir vënë re se Ojky është e mërzitur.

Ata e çojnë Ojkyn të hanë akullore. Ojky pyet Xhandanin si bëhen fëmijët. Xhandan dhe Demir vihen në siklet. Xhemal ndjek Demirin kudo dhe mendon se ai është i lidhur me Xhandanin për para.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: