Connect with Us

Zbulohet e vërteta/ Miliarderja sqaron gjithçka për “takimin e fshehtë” me Tyga

Showbizz

Zbulohet e vërteta/ Miliarderja sqaron gjithçka për “takimin e fshehtë” me Tyga

Publikuar

-

Miliarderja më seksi në botë Kylie Jenner ka sqaruar të gjithë të vërtetën në lidhje me lajmet që qarkulluan një ditë më parë në mediat e huaja.

Disa fotot të sajat ku shfaqej në godinën ku ndodhej ish partneri i saj Tyga kanë bërë xhiron në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një statusi në Twitter Kylie ka treguar se nuk ka patur asnjë takim të fshehtë mes saj dhe Tygas por çdo gjë është bërë më dramatike seç duhet nga mediat e huaja.

“Interneti e ka bërë 100 herë më dramatike seç duket. Nuk kishte asnjë takim të fshehtë në 2 të mëngjesit me Tygan. Gjithcka që patë ishte të dërgoja dy mikeshat e mia në studiot ku ndodhej dhe ai”, sqaron Jenner.

Përsa i përket marrëdhënies me Travis Scott ajo është shprehur se të dy kanë një marrëdhënie të mirë por tashmë fokusi është vajza e tyre Stormi. “Travis dhe unë kemi marrëdhënie të mirë dhe fokusi ynë kryesor tashmë është Stormi. Miqësia dhe vajza jonë është prioriteti ynë”, ka thënë 22-vjeçarja.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: