Connect with Us

Dashuria, puna dhe financat/ Zbuloni si do të jetë kjo e premte për 12 shenjat e zodiakut

Life Style

Dashuria, puna dhe financat/ Zbuloni si do të jetë kjo e premte për 12 shenjat e zodiakut

Publikuar

-

Dashi

Dashuria: Mundohuni të mos e humbni busullën tuaj, nëse gjërat nuk shkojnë ashtu siç mendoni. Mos u dorëzoni. Pak relaksim nuk ju lëndon asnjëherë dhe madje beqarëve ju duhet të bëjnë pak pushim. Aventurat mund të presin!

Puna: Humori ju lëkund të keni keqkuptime me kolegët, mbani qetësinë dhe veproni me kujdes.

Demi

Dashuria: Sot mirëkuptimi me të dashurin tuaj do të jetë i mirë, madje atmosfera familjare është mjaft bashkëpunuese. Ju nuk mund të kërkoni më shumë tani! Nëse jeni beqarë, do të keni mundësi t’i rrethoni ata që ju pëlqejnë vërtet me një mijë lëvizje joshëse.

Puna: Dita premton mirë dhe ju do të veproni me vendosmëri për të zgjidhur aspekte të caktuara të punës që nuk shkojnë mirë.

Binjakët

Dashuria: Do të keni një gjendje shpirtërore që është e gatshme të plotësojë nevojat e partnerit. Jepi kohën e duhur pasionit tuaj dhe shijojeni këtë ditë të bukur! Angazhimet dhe takimet nuk do të mungojnë, beqarët që do jenë në humor për të bërë njohje të reja.

Puna: Yjet i japin një nxitje të bukur ambicies tuaj dhe ju shtyjnë drejt suksesit.

Gaforrja

Dashuria: Hëna në shenjë favorizon takime të reja. Shfrytëzojeni rastin dhe përgatituni për të bërë një ndryshim në jetën tuaj! Beqarët do takojnë njerëz të rinj dhe pak vetëdije do sjellin qetësi të madhe.

Puna: Lajm i mirë në frontin e punës, do të ketë mundësi të favorshme në biznes dhe kjo do t’ju bëjë të lumtur.

Luani

Dashuria: Kërkimi për siguri ju shtyn të vini veten në provë, të vini në dyshim edhe një raport në të cilin kishit besuar më parë. Krahasoni veten para se të vendosni! Beqarët do duhet të rishikojnë një miqësi që po shkonte mirë.

Puna: Ju jeni në një gjendje mjaft të pasigurt, por pikërisht në këto raste mund të tërhiqni energjinë tuaj.

Virgjëresha

Dashuria: Ka yje intrigues në qiell, veçanërisht për dashuritë e reja, të cilat mund të fluturojnë kur Venusi është në shenjë. Kujdes nga marrëdhëniet me partnerët që janë shumë prekës! Për beqarët miq të rinj vijnë së shpejti, dikush mund të bëhet diçka më shumë.

Puna: Është koha ideale për të nxjerrë ide të reja, nëse një konfirmim nuk ka arritur ende, ajo do të vijë së shpejti sidoqoftë.

Peshorja

Dashuria: Do të jetë një ditë rutinë, por edhe e qetë, të cilën do ta ndani me ata që janë afër jush, duke filluar nga partneri juaj dhe familja juaj. Sekreti i lumturisë qëndron tek gjërat e vogla. Beqarët do ndiejnë nevojën për të sjellë rregull në mendje dhe zemër.

Puna: Në funksion të mundësive për të mos humbur dhe investime të reja fitimprurëse. Nëse i keni bërë mirë llogaritë tuaja, do të jeni në gjendje të përmirësoni veten.

Akrepi

Dashuria: Nëse ende nuk e keni gjetur dashurinë, ndoshta është vetëm sepse keni frikë të zgjidhni. Ose nuk besoni sa duhet në aftësitë tuaja. Beqarët nuk do duhet të qëndrojnë vetëm, duhet të përpiqeni të gjeni një qetësi dhe gjithçka do të jetë mirë.

Puna: Disa shqetësime për fillimin e një projekti të ri, disa do të duhet të fillojnë nga e para, por ato do të jenë më të sigurta.

Shigjetari

Dashuria: Bëni të punoni për të përfituar nga koha e humbur, por nëse mendoni se minat e thjeshta janë të mjaftueshme, e keni gabim! Përdorni armët tuaja më të mira për të joshur të dashurin tuaj! Zemrat e vetmuara mund të rivendosin kontaktin me një person për të cilin interesohen.

Puna: Ju jeni gati të analizoni dhe planifikoni nisma të reja. Krijimtaria dhe imagjinata do t’ju ​​bëjnë të fitoni.

Bricjapi

Dashuria: Një ditë e ngarkuar, Venera dhe Marsi forcojnë emocionet dhe bëjnë ndryshime të mundshme që mund të transformojnë sferën sentimentale. Beqarët do jenë të zymtë dhe magjepsës dhe do të tërheqin vëmendjen e njerëzve të rinj.

Puna: Në punë mbani qetësi edhe nëse urdhrat e eprorëve janë paramendues. Gjithashtu shmangni dhënien e përgjigjeve të nxituara.

Ujori

Dashuria: Ka një Hënë të bukur në shenjë, kështu që ju gjithashtu mund të planifikoni ditët e ardhshme mirë. Këshilla është të dëgjoni horoskopin, të kuptoni se cilat janë mënyrat e duhura për t’u ndjekur. Nëse jeni beqar, mos e mbani veten nëse ekziston një person që tashmë ka besimin tuaj.

Puna: Ka projekte të shkëlqyera që vijnë, varet nga ju të dalloni se cilat duhet të ndiqni dhe cilat do të synoni për të arritur sa më mirë.

Peshqit

Dashuria: Sot Venusi do të jetë i favorshëm nga pikëpamja sentimentale, ka një të kaluar të vështirë për tu anuluar, por e ardhmja do të japë diçka më shumë. Nëse jeni beqarë do keni një bukuri të caktuar dhe do jeni shumë interesant dhe karizmatik!

Puna: Kushdo që ka bërë disa eksperimente pune do të jetë i suksesshëm dhe sigurisht që do të angazhohet në profesionin e zgjedhur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: