Connect with Us

FOTO- Fotoja nudo që tërboi rrjetin/ Alban Ramosaj i habit të gjithë me deklaratën

Showbizz

FOTO- Fotoja nudo që tërboi rrjetin/ Alban Ramosaj i habit të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nëntë muaj më parë , këngëtari shqiptar Alban Ramosaj tronditi rrjetin me foton e tij ku shfaqej nudo në plazh. I ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel për të folur për projektin e tij më të fundit që titullohet “T’kom dasht”, ai nuk i shpëtoi dot pyetjes së moderatorit Isli Islami, për të treguar kontekstin e kësaj fotoje.

Albani u shpreh se ishte shumë i pirë kur e realizoi dhe shoqërohej nga një mikja e tij e ngushtë, që me sa dimë ne është Anada Nikollari.

“Edhe këtë foto që e kam nxjerrë nuk e kam bërë me tendencë për të thyer internetin apo për vëmendje. Ai momenti ka qenë shumë nice. Kam qenë me një shoqen time. Kam qenë shumë i pirë. unë e konsideroj Instagramin si foto album, nëse s’ju pëlqen mund të më hiqni”, u shpreh ai.

Albani tha se për momentin nuk ka ndërmend të publikojë foto të tilla provokuese, ndërsa shtoi se në këtë periudhë ndihet shumë i lumtur:

“Jam në një periudhë të jetës që jam shumë i lumtur”, u shpreh ai.

Këngëtari pranoi gjithashtu se kënga e re “T’kom dasht” është një dedikim. Sipas tij, përderisa publiku mund t’ia kushtojë kujtdo këtë këngë, atëherë ajo mbetet një dedikim.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: