Connect with Us

FOTOT- Jo vetëm vëmendjen e tifozëve/ Gea Braha çmend mediat e huaja, ja çfarë shkruajnë për të

Showbizz

FOTOT- Jo vetëm vëmendjen e tifozëve/ Gea Braha çmend mediat e huaja, ja çfarë shkruajnë për të

Publikuar

-

Ajo njihet si një ndër moderatoret sportive më seksi në ekranet shqiptare. Gea Braha, e cila tre ditë më parë ishte e pranishme në ndeshjen Tirana-Partizani, tërhoqi vëmendjen e tifozëve në stadium dhe jo vetëm, pasi për të kanë nisur të shkruajnë edhe mediat e huaja.

Gea është bërë shumë e njohur në Ballkan dhe vendet fqinje s’kanë ndaluar së shkruari sot për të, duke e komplimentuar moderatoren për bukurinë dhe format.

Vetë Gea i ndau lajmet me ndjekësit e saj në Instagram, e lumtur për artikujt e shumtë që kishin shkruar për të.

“Vazhdojnë të shkruajnë për mua. Balkan”- shkruan ajo, duke i bashkëngjitur një zemër të kuqe.

Gea numëron plot 271 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, mirëpo jemi të bindur se numri i tyre do të rritet ndjeshëm ditën e sotme.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: