Connect with Us

Gashi flet për prejardhjen e tij plot krenari: “Kemi ardhur nga asgjëja për të marrë gjithçka”

Showbizz

Gashi flet për prejardhjen e tij plot krenari: “Kemi ardhur nga asgjëja për të marrë gjithçka”

Publikuar

-

Artistët shqiptarë po arrijnë shumë suksese në tregun ndërkombëtar. Këtu mund të përmendim emra që tani i njeh e gjithë bota si Rita Ora, Bebe Rexha, Dua Lipa, Era Istrefi, Gashi, Ava Max e shumë të tjerë.

Këta janë emra që nuk e kanë mohuar kurrë prejardhjen e tyre dhe gjakun shqiptar dhe nuk harrojnë ta përmendin në çdo moment që pyeten në intervista të ndryshme nga mediat më të famshme botërore.

I ftuar në studion e MTV, nën drejtimin e gazetarit Sëay, ai ka folur për shqiptarët dhe prejardhjen e tij. Pasi moderatori e ka pyetur nëse ndihet krenar që është shqiptar, ai është shprehur: “Jam shumë i lumtur për njerëzit e mi.

Po, jemi bërë si Avengers. Jam shumë krenar që të gjithë jemi bërë kaq të mirë. E di, ne kemi ardhur nga asgjëja dhe duam të marrim gjithçka. Secili kemi historitë tona familjare e kemi sakrifikuar shumë”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: