Connect with Us

“Nëse doni ju mësoj”/ Melinda Ademi thumbon koleget duke bërë twerk

Showbizz

“Nëse doni ju mësoj”/ Melinda Ademi thumbon koleget duke bërë twerk

Publikuar

-

Melinda Ademi është një nga reperet shqiptare që po arrin shumë suksese në tregun e muzikës.

Dy këngët më të dëgjuara të këngëtares që numërojnë me miliona klikime në Youtube janë “Pika-Pika” dhe “Çifteli”.

Së fundi ajo është e angazhuar në shumë koncerte ku i elektrizon të gjithë me performancën e saj.

Disa video të shkëputura nga koncerti, Melinda Ademi i ka ndarë me ndjeksit e saj në Instagram. Ajo shafqet para turmës duke bërë tërk ndërkohë thumbon dhe koleget e saj: “Ski nevoj mem urrejt, nese don t’msoj”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: