Connect with Us

“Nuk më eksiton asgjë përveç…”/ Çudit pedagogia e njohur shqiptare

Showbizz

“Nuk më eksiton asgjë përveç…”/ Çudit pedagogia e njohur shqiptare

Publikuar

-

Pedagogia e njohur shqiptare Riselda Sejdija prej kohësh është zhvendosur në Dubai ku bën një jetë tejet luksoze.

Ajo është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale dhe pothuajse ndan çdo situatë të mundshme me ndjekësit e saj.

Së fundi ajo i ka habitur të gjithë me foton e fundit ku shfaqet me bikini. Por ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen e të gjithëve është statusi i saj.

“E pranoj që më pëlqen luksi dhe ekstravaganca, por më pëlqen më shumë tendenca e tyre për të komunikuar me thjeshtësi … Tani për të qenë e sinqertë, në këtë foto, më duket vetja si panterë e zezë që nuk e eksiton asgjë tjetër në jetë përveç moralit!

Nëse dukem arrogante në ato që thashë, mos u shqetësoni janë simptomat e një gruaje të ndershme që nuk ka frikë nga asgjë, edhe pse fasada duket ekstravagante… #dubai (dr.riselda sejdiu)”, shkruan Sejdija në foton e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: