Connect with Us

“Nuk më kënaq në shtrat”/ Pas ndarjes së bujshme, Erjona Sulejmani bën deklaratën e papritur për ish bashkëshortin

Showbizz

“Nuk më kënaq në shtrat”/ Pas ndarjes së bujshme, Erjona Sulejmani bën deklaratën e papritur për ish bashkëshortin

Publikuar

-

“Nuk më kënaq në shtrat”/ Pas ndarjes së bujshme, Erjona Sulejmani bën deklaratën e papritur për ish bashkëshortin

Edhe pse kanë kaluar disa vite nga ndarja e saj e bujshme me futbollistin shqiptar Blerim Xhemaili, modelja shqiptare Erjona Sulejmani vazhdon të jetë shumë e komentuar në media, jo vetëm për linjat e saj perfekte trupore, por edhe për deklaratat që bën.

Pasi u nda ajo deklaroi se “futbollistët nuk të kënaqin në shtrat”, duke iu referuar edhe martesës së saj me Blerimin.

Së fundmi Erjona është pyetur nga fansat nëse do të rikthehej me Blerim Xhemailin dhe përgjigja e saj ishte: “Është një pyetje që ma bëni gjithmonë, po përgjigjem një herë e mirë për të gjitha. Nuk më pëlqen t’i përsëris gjërat në jetën time dhe aq më pak të besoj te supa që ngrohet disa herë. Ne e respektojmë njëri-tjetrin për rolin që kemi si prindër të Luanit”.

E pyetur nëse martesa e tyre përfundoi për arsye tradhtie, Erjona iu përgjigj: “Jo, jo, nuk ishte ky motivi”.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ndjesë për theksin, doja të kuptohej që jam shqiptar”/ Alban Skënderaj nderohet nga Ambasada Italiane

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të bukur e të rëndësishëm për të. Alban Skënderaj është nderuar nga Ambasada Italiane në Shqipëri si i pari Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. “Faleminderit ambasadorit @albertocutillo dhe Ambasades Italiane ne Shqiperi e cila me nderoi […]

LEXO TE PLOTE