Connect with Us

Olti Curri shfaqet me dorë e këmbë të fashuar/ Bes Kallaku: “E kanë zënë haqet tona”

Showbizz

Olti Curri shfaqet me dorë e këmbë të fashuar/ Bes Kallaku: “E kanë zënë haqet tona”

Publikuar

-

Pak minuta më parë Bes Kallaku ka publikuar një foto që i ka befasuar të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij. Ai shfaqet me blogerin Olti Curri i cili duket i shtruar në një spital me këmbën dhe dorën në allçi.

Por mos u shqetësoni, pasi e gjitha kjo është një nga skenat e filmit që Bes Kallaku do të publikojë së shpejti.

Olti Curri është një nga aktorët që do të luajë në filmin “Falco”. Ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është satusi i Besit ku shkruan: “@olticurri ka thy kom e dur, e kan zon haqet tona 😂😂😂. Sonte feste per tgjith. 😂. @falco_themovie #falcothemovie”, pasi blogeri njihet për thumbimet e shumta që iu bën kolegëve.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Publikuar

-

Nga

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi se martesa e tyre kishte marrë fund dhe shkak ishte bërë mungesa e dashurisë. “Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës së saj, duke e lidhur me detaje nga historia vetjake. Dajana ka publikuar një foto në profilin e saj dhe në përshkrim ka menduar t’iu tregojë fansave se kush […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Shkon tjetri të ndërron çelësat dhe…”/ Lojërat e fatit, Endri Prifti tregon si humbi shtëpinë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Endri Prifti, njihet për tipin e tij moskokçarës dhe që i thotë gjërat troç. I ftuar pasditen e sotme  në “Ftesë n 5” me Bieta Sulon, ai sqaroi të vërtetën e statusit në të cilin akuzonte qeverinë se i kishin vjedhur 50 mijë euro në baste, por gjithashtu denoncoi edhe  padrejtësinë tjetër, e […]

LEXO TE PLOTE