Connect with Us

Robert De Niro në telashe/ Sekretarja kërkon dëmshpërblimin e majmë, ja çfarë ka ndodhur me aktorin

Showbizz

Robert De Niro në telashe/ Sekretarja kërkon dëmshpërblimin e majmë, ja çfarë ka ndodhur me aktorin

Publikuar

-

Fituesi i shumë cmimeve “Oscar”, Robert De Niro, mesa duket është në telashe për abuzim seksual dhe diskriminim ndaj ish-asistentes se tij.

Ish-sekretarja e De Niro-s, Graham Chase Robinson, e ka hedhur në gjyq aktorin , duke pretenduar se ai bëri komente të qarta seksuale dhe ishte një ngacmues abuziv verbal. Madje ajo pretendoi se zotëron thirrje të regjistruara telefonike për ta vërtetuar atë.

Ajo ka punuar për aktorin, regjisorin dhe njëkohësisht producentin që nga viti 2008 deri në prill të vitit 2019, duke filluar kur ishte në moshën 25-vjeçare.

Nëpërmjet këtij gjyqi, ish-sekretarja e cila punoi plot 11 vite për aktorin Robert De Niro, kërkon të marrë një dëmshpërblim prej 12 milion dollarësh.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: