Connect with Us

Skandale dhe mashtrime/ Pas Encës, Loredana “përfiton” dhe bëhet këngëtarja më e ndjekur në Instagram

Showbizz

Skandale dhe mashtrime/ Pas Encës, Loredana “përfiton” dhe bëhet këngëtarja më e ndjekur në Instagram

Publikuar

-

Prej disa vitesh, këngëtarja shqiptare Enca Haxhia është “mbretëresha” e Instagramit , duke u bërë e para artiste shqiptare e cila arriti të mbledhë plot 2 milion ndjekës në profilin e saj.

Por duket se një këngëtare tjetër e ka arritur këtë rekord.

Reperja Loredana Zefi ka arritur shifrën e 2 milion ndjekëve dhe me siguri duhet të ndihet krenare për këtë.

Së fundmi, Loredana i është përkushtuar tërësisht muzikës dhe disa ditë më parë lançoi edhe albumin e saj të parë, të titulluar “King Lori”.

Pavarësisht problemeve me ligjin, me rastin e çiftit zviceran dhe ndarjen nga Mozzik, duket se Loredana s’di të ndalet dhe po i rreshton sukseset një nga një duke u kthyer në një ndër reperet më të preferuara të momentit.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i njohur i jep fund lidhjes/ Detaji që i nxorri zbuluar

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur për rolin e tij si Kabiri në serialin “Sarasvatiçandra” prej vitesh është komentuar për lidhjen me modelen shqiptare Ilda Kroni. Ashish Kapoor prej muajsh nuk publikon më foto me bukuroshen shqiptare dhe nuk e shpreh më hapur dashurinë e tij për të. Madje nuk e ka fshirë dhe nga Instagrami. Edhe pse […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi heq dorë nga aktrimi/ Zbulon arsyen e fortë të këtij vendimi

Publikuar

-

Nga

Almeda Abazi është e njohur jo vetëm në Shqipëri por edhe në Turqi. Ajo është e martuar me një nga aktorët më të dashur turk Tolgahan Sayisman. Almeda ka qenë e ftuar së fundi në një emision në Turqi ku është pyetur nëse do ta vazhdonte karrierën e saj si aktore. Almeda është shfaqur në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Historia e dashurisë nisi 30 vite më parë/ Pamela Anderson publikon foton e parë me producentin 74 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Pamela Anderson, 52 vjeç ka publikuar  foton e parë pas martesës me bashkëshortine saj 74 vjeçar, producentin Jon Peters. Çifti më i ri në showbizin e huaj kanë pozuar krah njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe duken më të lumtur se kurrë. Historia e tyre e dashurisë ka nisur 30 vite më parë, pasi producenti e kishte […]

LEXO TE PLOTE