Connect with Us

Skandali me ish deputetin/ Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj:”Dua ta puth në ballë”

Showbizz

Skandali me ish deputetin/ Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj:”Dua ta puth në ballë”

Publikuar

-

Prej më shumë se një javë, historia e ndarjes së aktores dhe moderatores shqiptare Rudina Dembacaj nga bashkëshorti për arsye tradhtie me njëish deputet të Kuvendit të Shqipërisë, ka bërë bujë në mediat rozë.

Por pas kontakteve nga media të ndryshme, edhe nga CNA.al, Rudina nuk e pohoi por as e mohoi këtë lajm.

Ditën e sotme, e ftuar në emisionin “Ditë e Re”, ajo u pyet nga moderatorja Arjola Shehu për këtë temë dhe Rudina Dembacaj u shpreh se është shumë e lumtur dhe nuk ka pranuar të komentojë situaten mes saj dhe Aleksit.

“Se kush më ka akuzuar, dua të gjej akuzuesin për ca gjëra. Kush më ka akuzuar aman, dua të di kush ma ka bërë këtë akuzën dua ta puth në ballë. Sepse kanë thënë akuzohen Rudina Dembacaj për kshu kshu kshu. Po ma gjetën kush më ka akuzuar do i jap ca të duan”. Dua ta di një herë pse më ka akuzuar, okej dhe kam zgedhur të mos flas fare, nuk dua të flas për momentin. Sigurisht që unë do flas në një moment”.

E pyetur edhe për gjendjen e saj momentale me bashkëshortin ajo është shprehur se:

“Nga gjendja shpirtërore të them të drejtën jam shkëlqyeshëm. Jam e lumtur për momentin”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Çifti i njohur i jep fund lidhjes/ Detaji që i nxorri zbuluar

Publikuar

-

Nga

Aktori i njohur për rolin e tij si Kabiri në serialin “Sarasvatiçandra” prej vitesh është komentuar për lidhjen me modelen shqiptare Ilda Kroni. Ashish Kapoor prej muajsh nuk publikon më foto me bukuroshen shqiptare dhe nuk e shpreh më hapur dashurinë e tij për të. Madje nuk e ka fshirë dhe nga Instagrami. Edhe pse […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Almeda Abazi heq dorë nga aktrimi/ Zbulon arsyen e fortë të këtij vendimi

Publikuar

-

Nga

Almeda Abazi është e njohur jo vetëm në Shqipëri por edhe në Turqi. Ajo është e martuar me një nga aktorët më të dashur turk Tolgahan Sayisman. Almeda ka qenë e ftuar së fundi në një emision në Turqi ku është pyetur nëse do ta vazhdonte karrierën e saj si aktore. Almeda është shfaqur në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Historia e dashurisë nisi 30 vite më parë/ Pamela Anderson publikon foton e parë me producentin 74 vjeçar

Publikuar

-

Nga

Pamela Anderson, 52 vjeç ka publikuar  foton e parë pas martesës me bashkëshortine saj 74 vjeçar, producentin Jon Peters. Çifti më i ri në showbizin e huaj kanë pozuar krah njëri-tjetrit të buzëqeshur dhe duken më të lumtur se kurrë. Historia e tyre e dashurisë ka nisur 30 vite më parë, pasi producenti e kishte […]

LEXO TE PLOTE