Connect with Us

Tayna paralajmëron fansat: “A jeni gati?”

Showbizz

Tayna paralajmëron fansat: “A jeni gati?”

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të famshme dhe të pëlqyera nga publiku shqiptar. Reperja prej kohësh po shijon sukseset e këngëve të saj më të fundit si bashkëpunimin me Lyrical son dhe Mc Kresha “Pasite” dhe bashkëpunimin e Dafina Zeqirin “Bye Bye.”

Së fundi Tayna ndodhet në Amerikë ku dhe ka paralajmëruar fansat e saj që janë të shumtë në numër që po përgatitet shumë fort për një projekt të ri.

Këtë e ka publikuar dhe në rrjetin social Instagram ku me një foto nga studio Tayna shkruan: “A jeni gati per kenge te reja”.

Kujtojmë se reperja së fundi është përfolur shumë në media për një zënkë me reperin Don Phenom pasi ku i fundit e injoroi në një intervistë.

Nuk dihen arsyet ende por duhet ta pranojmë se dyshja sollën një nga këngët që u kthye në hit për shumë pak kohë me të cilën dhe reperja u bë e njohur për publikun shqiptar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: