Connect with Us

VIDEO- “U bëra më i bukur se nusja”/ Besnik Krapi tregon momentet më të ëmbla të dasmës me Jonida Vokshin

Showbizz

VIDEO- “U bëra më i bukur se nusja”/ Besnik Krapi tregon momentet më të ëmbla të dasmës me Jonida Vokshin

Publikuar

-

Pak javë më parë, më saktë më datë 14 shtator, moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krapi kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, në një ceremoni që u mbajt buzë detit, ku morën pjesë personazhe të njohur VIP dhe pothuajse gjithçka u nda me publikun, pasi në rrjet qarkulluan pamje të shumta nga ceremonia.

Por së fundmi, Besnik Krapi është siguruar që çdokush të shohë momentet më të bukura të dasmës.

Në profilin e tij në Instagram, regjisori ndau një mini-klip me momentet më të bukura nga ceremonia e martesës, duke i falenderuar të gjithë të pranishmit.

Gjithashtu ai komplimentoi bashkëshorten e tij, Jonidën, për të cilën shkroi:

“Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duk’ se edhe ne perralla duken qishtu!”

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: