Connect with Us

Xhandan kap Demirin dhe Ugurin me pikturën e saj, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Xhandan kap Demirin dhe Ugurin me pikturën e saj, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky pëson një paralizë të dorës. Ajo e fsheh nga Xhandan dhe Demiri sëmundjen e saj. Xhileti i shkon Ugurit në shtëpi dhe e kërcënon me nënën e tij. Ugur telefonon Demirin dhe i lutet të bëjnë diçka sa më shpejt. Xhandan qorton Demirin i cili ka rregulluar një biçikletë në shtëpinë e saj. Biçikleta i përket motrës së Xhandanit e cila ka bërë aksident. Xhandanin e sulmon kali dhe lëndon këmbën. Demir dhe Ugur blejnë pikturat fallco për t’i zëvendësuar me ato origjinalet. Ojky nuk shkon në shkollë dhe rrugës takohet me Xhemalin. Xhemali i thotë Ojkyt t’i cojë një mesazh Demirit. Ojky dhe Demir kujdesen për Xhandanin dhe gatuajnë për të.

Murat bëhet xheloz kur sheh Demirin teksa kujdeset për Xhandanin. Ojky rikthehet në shkollë dhe nuk e harron tabelën e shumëzimit. Demir i çon Ugurit pikturën. Demir bën plan të largohet për në Ankara. Murat kërkon të punësojë në spitalin e tij doktorin e Ojkysë. Ugur i çon Xhiletit pikturën që i dha Demiri por ajo është fallco. Demir nis t’i shkruajë një letër Ojkyt ku i jep lamtumirën por pendohet. Ugur shkon në shtëpinë e Xhandanit i gjakosur dhe kërkon të marrë pikturat. Demir përpiqet ta ndalojë. Xhandan kthehet në shtëpi dhe e gjen Demirin me Ugurin. Xhandan mendon se Demir po shpëtonte pikturat e saj. Ugur dorëzohet vetë në polici.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Më thuaj shenjën e horoskopit, të të them sëmundjen sipas pjesës së trupit

Publikuar

-

Nga

Disa astrologë besojnë ende se çdo shenjë e zodiakut ka një pjesë të trupit që shkon me shenjën e tyre .Në thelb, mjekët besonin se çdo shenjë e zodiakut kishte ndikim mbi një pjesë të caktuar të trupit tuaj, që mund të nënkuptojë se mund të ndjeni dhimbje ose të keni ndërlikime mjekësore në ato zona […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Xhaketa që nuk do të dalë kurrë nga moda/ Ja si ta kombinoni në këtë sezon vjeshte

Publikuar

-

Nga

Nëse nuk e keni në garderobën tuaj, duhet ta blini patjetër. Xhaketa xhins është nga ato veshje që nuk del kurrë nga moda, sidomos tani në stinën e vjeshtës, pasi është lehtësisht e kombinueshme. Modelet që ekzistojnë janë të shumta dhe mund të gjeni fare thjesht atë që ju përshtatet. Për më tepër ndiqni fotogalerinë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Frikacakë dhe nervozë/ Zbuloni 5 shenjat e horoskopit më të stresuara në zodiak

Publikuar

-

Nga

Binjakët Binjakët nervozohen kur kafshojnë më shumë sesa mund të përtypin, që është diçka që ata bëjnë gjatë gjithë kohës. Ata mërziten dhe nervozohen nese nuk bëjnë një punë të mirë ose se do ta zhgënjejnë dikë.Kur Binjakët janë me nerva, reagimi i parë janë të ecurat nëpër dhomë. Kjo i ndihmon të qartësojnë mendjen […]

LEXO TE PLOTE