Connect with Us

Xhandan kap Demirin dhe Ugurin me pikturën e saj, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Life Style

Xhandan kap Demirin dhe Ugurin me pikturën e saj, ja ç’do ndodhë sot në “Bija ime”

Publikuar

-

Ojky pëson një paralizë të dorës. Ajo e fsheh nga Xhandan dhe Demiri sëmundjen e saj. Xhileti i shkon Ugurit në shtëpi dhe e kërcënon me nënën e tij. Ugur telefonon Demirin dhe i lutet të bëjnë diçka sa më shpejt. Xhandan qorton Demirin i cili ka rregulluar një biçikletë në shtëpinë e saj. Biçikleta i përket motrës së Xhandanit e cila ka bërë aksident. Xhandanin e sulmon kali dhe lëndon këmbën. Demir dhe Ugur blejnë pikturat fallco për t’i zëvendësuar me ato origjinalet. Ojky nuk shkon në shkollë dhe rrugës takohet me Xhemalin. Xhemali i thotë Ojkyt t’i cojë një mesazh Demirit. Ojky dhe Demir kujdesen për Xhandanin dhe gatuajnë për të.

Murat bëhet xheloz kur sheh Demirin teksa kujdeset për Xhandanin. Ojky rikthehet në shkollë dhe nuk e harron tabelën e shumëzimit. Demir i çon Ugurit pikturën. Demir bën plan të largohet për në Ankara. Murat kërkon të punësojë në spitalin e tij doktorin e Ojkysë. Ugur i çon Xhiletit pikturën që i dha Demiri por ajo është fallco. Demir nis t’i shkruajë një letër Ojkyt ku i jep lamtumirën por pendohet. Ugur shkon në shtëpinë e Xhandanit i gjakosur dhe kërkon të marrë pikturat. Demir përpiqet ta ndalojë. Xhandan kthehet në shtëpi dhe e gjen Demirin me Ugurin. Xhandan mendon se Demir po shpëtonte pikturat e saj. Ugur dorëzohet vetë në polici.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: