Connect with Us

Bleona Qereti pjesë e filmit horror/ Rrëfen momentet e frikshme gjatë skenave

Showbizz

Bleona Qereti pjesë e filmit horror/ Rrëfen momentet e frikshme gjatë skenave

Publikuar

-

bleona qerreti

Bleona Qereti është një nga persoanzhet që ka arritur të pozicionohet shumë mirë në tregun ndërkombëtar. Përveç këngës ajo njihet dhe për aftësitë e saj të aktrimit.

Së fundmi, Bleona ka përfunduar xhirimet e një filmi horror të një produksioni amerikan. Filmi titullohet “Dead trigger” dhe së shpejti do ta mësojmë edhe datën e publikimit të tij.

Në profilin e saj në Instagram, Bleona publikoi trailerin e filmit, duke falenderuar produksionin për mundësinë që i dha.

“Kur e xhirova këtë film, po shpresoja që ta kaloja frikën që kisha kur shikoja filma horror. Jo. Jam ende e frikësuar, megjithëse e kam të qartë sesi e bëjnë.”- shkruan këngëtarja shqiptare krahas videos.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: