Connect with Us

“Fansja ime më e madhe”/ Loredana publikon videon që do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen

Showbizz

“Fansja ime më e madhe”/ Loredana publikon videon që do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen

Publikuar

-

Loredana është një nga reperet shqiptare që po korr shumë sukses në Gjermani me muzikën e saj. Këngët e saj janë kthyer shumë shpejt në hite dhe numërojnë me miliona klikime në kanalin Youtube.

Si pasojë ka dhe një numër shumë të madh fansash, jo vetëm shqiptarë por edhe nga Gjermania. Por fansen më të madhe sapo na e prezantoi dhe është një vogëlushe shumë e ëmbël.

Bëhet fjalë për vajzën e saj të vogël Hana. Vogëlushja duket se e ka shumë qejf këngën e dy prindërve të saj Eiskalt.

Loredana ka publikuar videon në instastory ku teksa ajo këndon Hana vetëm buzëqesh dhe kërcen. “Fansja ime më e madhe”, shkruan ajo në Instastory./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: