Connect with Us

FOTO- Çiljeta “fillon punë” si grimiere/ Ja vajza e parë e famshme që shkëlqeu nga duart e saj

Showbizz

FOTO- Çiljeta “fillon punë” si grimiere/ Ja vajza e parë e famshme që shkëlqeu nga duart e saj

Publikuar

-

Prej disa ditësh, në media u përfol biznesi i ri që këngëtarja shqiptare Ciljeta do të hapë në Tiranë.

Por vetëm ditën e djeshme ,ajo ka inaguruar biznesin e saj, një sallon bukurie, të cilin e ka quajtur “Just Çiljeta”.

Pamjet i ka zbuluar mikja e saj, këngëtarja Afërdita Dreshaj e cila i ka bërë një vizitë Çiljetës në biznesin e saj më të ri, ku nga pamjet e publikuara duket i dekoruar me mjaft shije.

Ditën e sotme, Afërdita ka postuar dy foto në Instastory ku ka treguar se po provon duart e koleges së saj në grim, duke e zbukuruar dhe duke u bërë klientja e saj e parë.

Çiljeta e ka lajmëruar prej kohësh këtë iniciativë të re, që me siguri do të rezultojë e suksesshme. Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, Çiljeta publikoi klipin e saj më të fundit në bashkëpunim me Essto, të titulluar “A je mirë”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: