Connect with Us

FOTO- Era Istrefi është e marrosur pas këtij ylli botëror

Showbizz

FOTO- Era Istrefi është e marrosur pas këtij ylli botëror

Publikuar

-

Pas hitit të saj i cili tashmë numëron qindra klikime të quajtur”Let’s get married”, në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Yellow Claw,  Era Istrefi duket se ka lënë gjithcka për të ndjekur nga afër koncertin e këngëtarit të saj të preferuar Khalid.

Khalid ka zhvilluar turin e tij me koncerte, ku mbrëmjen e djeshme ka kënduar në Paris dhe ka pasur mijëra spektatorë.

Era Istrefi ka postuar një foto në Instastory nga koncerti i tij ku ka treguar se është një fanse e zjarrtë e tij.

 

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Këngëtarja shqiptare me fizikun me seksi/ Fotot e Nora Istrefit që do të çmendnin këdo

Publikuar

-

Nga

Nora Istrefi është një ndër të paktat këngëtare që nuk është përfshirë kurrë në skandale. Ajo e ka filluar karrierën e saj muzikore në moshën 18 vjeç dhe u bë menjëherë shumë e dashur për publikun. Gjithashtu është vlerësuar si një nga vajzat më fizikun seksi të showbizit shqiptar si dhe këngët e saj janë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk kam asgjë kundër tyre, por…”/ Hygerta Sako tregon si do të ndihej nëse vajza e saj do të ishte lesbike

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e sportit Hygerta Sako e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private. Të pakta janë herë kur ajo flet për vajzën e saj dhe familjen. E ftuar në emisionin Glamour Zone, Hygerta është pyetur nga moderatorja se si do të reagonte nëse vajza e saj do të ishte lesbike. Hygerta është […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i bëjmë gjërat me inat”/ Robert Berisha tregon se jeton ende me Norën dhe Renee: “Mund të ketë një rikthim”

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha dhe Nora Istrefi vazhdojnë të jeën ende kryeqendra e mediave të shkruara. Ndarja e tyre u komentua shumë gjatë madje u aludua se ishin në proces divorci, por këngëtari i ka hedhur poshtë të gjitha lajmet. I ftuar në Glamour zone, me moderatoren Ester Bylyku ai ka treguar më shumë detaje nga marrëdhënia […]

LEXO TE PLOTE