Connect with Us

FOTO- I palestruar dhe shumë simpatik/ Ky është mashkulli që tërhoqi vëmendjen e Arilena Arës

Showbizz

FOTO- I palestruar dhe shumë simpatik/ Ky është mashkulli që tërhoqi vëmendjen e Arilena Arës

Publikuar

-

Edhe pse ka një kohë tepër të gjatë “heshtjeje” në skenën shqiptare, këngëtarja bukuroshe nga Shkodra, Arilena Ara është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë poston foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Por ajo që i ka rënë në sy prej kohesh fansave, është menaxheri i saj Popi Kola, i cili shfaqet në pothuajse të gjitha fotot dhe videot e saj, ku gjithashtu e ka shoqëruar këngëtaren edhe në projektet e saj në Amerikë.

Së fundmi ajo ka postuar një foto seksi të menaxherit të saj, i fotografuar nga Ergys Zhabjaku, ku tregon muskujt e tij dhe e ka lënë pa fjalë Arilenën.

Pak kohë më parë, u tha se ata kishin një marrëdhënie së bashku por asgjë nuk është konfirmuar ende nga këngëtarja.

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: