Connect with Us

FOTO- I propozoi të dashurës mbi 30 herë për martesë dhe ajo as që ia ka idenë

Life Style

FOTO- I propozoi të dashurës mbi 30 herë për martesë dhe ajo as që ia ka idenë

Publikuar

-

T’i propozoni partnerit/es tuaj për martesë mund të jetë një shkatërrim nervash për shumë njerëz.

Opsionet janë të pafundme. Mund të zgjidhni mënyrën më  të thjeshtë dhe të mëblë dhe mund t’ia bëni pyetjen në shtëpi, mund të fshihni unazën në një tortë dhe t’i propozoni në një restorant të shtrenjtë.

Problemi më i madh është se shumë si Eminem, keni vetëm një mundësi. Baba id y fëmijëve Colton Vaters ka gjetur një mënyrë shuëm të pazakontë për të propozuar partneren e tij. Ai e ka propozuar pas shpinë mbi 30 herë dhe ajo as që ia ka idenë.

Colton, nga Kanada, e kishte unazën, por nuk kishte ide se si do të kërkonte Danielle Campbell të ishte gruaja e tij.

Ai donte që momenti të ishte romantic dhe por qesharak, pa e bërë që të dukej si shaka. Ai gjithashtu dëshironte të kapte një rekord me momentin e madh. Nuk do të ishte e lehtë.

Ai kishte vendosur të mabnte unazën në dorë kudo që të shkonte dhe sigurohej që këtë momënt të mo e linte pa shkrepur.

Ai i provoi të gjitha mënyrat deris në fund iu ul në gjunjë dhe i kërkoi të bëhej gruaja e tij./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: