Connect with Us

FOTO-“Jam një zog i lirë”/ Ish banorja e ‘Big Brother’, një nuse aspak tradicionale

Showbizz

FOTO-“Jam një zog i lirë”/ Ish banorja e ‘Big Brother’, një nuse aspak tradicionale

Publikuar

-

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 2 vite, ish banorët e “Big Brother Albania” komentohen shumë për jetën e tyre private.

Së fundmi e ftuar në emisionin “Mirage”, ishte ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino e cila është në një lidhje me Florent Avdulahin.

Në postimet që bëjnë në rrjetet sociale ata janë parë shumë të dashuruar dhe tashmë kanë plane për t’u martuar.

Gerta shprehet se:

“Do të martohemi për t’u martuar por që as vetë nuk e dimë një datë fikse, nuk e dimë të sigurt se kur po besoj që shumë shpejt. Gjatë këtij viti kemi për të bërë martesën. Nuk do të jem më një zog i lirë, do jem zog i lirë po në dokumente jo e lirë”, është shprehur ish-banorja.

Më tej ka shtuar se nuk do të bëjnë dasmë por vetëm një celebrim të thjeshtë.

“Nuk besoj se do të bëj dasmë sepse nuk jam ky tipi i nuseve, që të rregullohem të bëhem nuse, të nusëroj. Unë jam shumë tip ndryshe nga nuset edhe besoj se do të bëj vetëm celebrimin dhe ndoshta do të bëj ndonjë foto, ndonjë gjë të tillë që t’i kem kujtim”, ka treguar Gerta.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: