Connect with Us

FOTO- Me sy të nxirë dhe buzë të holla/ Bebe Rexha shfaqet pa tualet dhe i “tremb” të gjithë

Showbizz

FOTO- Me sy të nxirë dhe buzë të holla/ Bebe Rexha shfaqet pa tualet dhe i “tremb” të gjithë

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, shpesh është kritikuar për veprimet e saj “pa censurë” dhe për format e saj bombastike për të cilat shumë prej komentuesve nuk i pëlqejnë dhe e quajnë të shëndoshë.

Por Bebe duket se nuk i ka shumë problem kritikat por edhe faktin që ajo mund të shfaqet pa make up duke treguar “defektet” e saj.

Me sy të nxirë dhe buzë tepër të holla , në krahasim nga ajo që shohim ne në koncertet e saj, Bebe ka postuar një foto në Instastory duke shkruar “si po ju shkon dieta” dhe duke konsumuar ushqim.

Kujtojmë se Bebe, prindërit e së cilës janë nga Dibra e Madhe, njihet për krijimin e hitit ‘Monster’, të kënduar nga Eminem dhe Rihanna dhe së fundmi ajo ka nxjerre hitin “You can’t stop the girl” i cili është klikuar me miliona herë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: