Connect with Us

FOTO- “Thjesht të du”/ Pas rikthimit të bujshëm, Flori Mumajesi çmend fansat me këtë deklaratë

Showbizz

FOTO- “Thjesht të du”/ Pas rikthimit të bujshëm, Flori Mumajesi çmend fansat me këtë deklaratë

Publikuar

-

flori mumajesi

Pas publikimit të këngës që ai e ka kompozuar vetë me titullin “Jetën tënde” dhe rikthimit pas 6 muajsh, Flori Mumajesi  më në fund është edhe aktiv në rrjetet sociale.

Flori e promovoi këngën edhe në Instagram-in e tij, megjithatë postimi që ka rënë më shumë në sy është ai që ka bërë në orët e vona të natës.

Këngëtari ka publikuar një foto të tij dhe në të shkruan “Thjesht të du”.

Në foto ai shfaqet me mikrofon në dorë dhe ne jemi shumë kuriozë të dimë se për kë është ky dedikim dashurie.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Ylli i televizionit tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Pozon e zhveshur brenda në vaskë

Publikuar

-

Nga

Lauren Goodger tashmë është e njohur për fotot e saj provokative si dhe për format e saj gjigante. Lauren ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa mbrëmjen e kaluar ka publikuar disa foto ku shfaqet nudo brenda një vaske. Ylli i realityshowt Towie, 33 vjeçare i ka kaluar kufijtë e imagjinatës dhe ka dhuruar këto pamje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u shpreh se disa vite më parë, kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi. Bëhet fjalë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh reperja Rina Balaj u shpreh se do të tërhiqej nga muzika për shkak të disa problemeve personale. Menaxheri i saj u shpreh se Rina kishte vendosur të bënte pauzë në muzikë deri në momentin që reperja shkëputi marrëdhëniet me komapninë. E ftuar në emisionin Ëhy Not, përfaqësuesja e On records Edona Gashi […]

LEXO TE PLOTE