Connect with Us

FOTO- Tradhëtoi miliarderen me modelen seksi/ Reagon për herë të parë Travis Scott

Showbizz

FOTO- Tradhëtoi miliarderen me modelen seksi/ Reagon për herë të parë Travis Scott

Publikuar

-

Pak ditë më parë, në Hollywood plas skandali i tradhëtisë nga bashkëshorti i miliarderes Kylie Jenner. Por edhe pse ajo nuk ka reaguar ende lidhur me ndarjen, Travis Scott sapo ka thyer heshtjen.

Nëpërmjet një postimi në Instastory ai ka treguar se gjërat që thuhen nuk janë të vërteta dhe ai nuk është përfshirë në asnjë histori mashtrimi.

“Është vërtet prekëse kur shoh që thuhen gjëra të rreme. Edhe një herë këto histori të rreme për tradhti nuk janë të vërteta. Jam përqendruar në jetë, muzikë dhe familje në këtë moment, kjo është e vërteta”, shkruan reperi.

Kjo deklaratë e tij vjen vetëm disa ditë pasi u njoftua ndarja me 22-vjeçaren dhe u tha se ai u lidh më pas me modelen Rojean Kar, 27 vjeç, e cila njihet me emrin YungSweetRo në Instagram.

Ndërkohë, Kylie është përfolur se po rregullon marrëdhënien me ish-të dashurin, Tyga, pasi ajo u pa jashtë studios së reperit në 2 të mëngjesit të kësaj jave.

Por ajo i hodhi poshtë këto thashetheme të enjten, nëpërmjet një postimi në Twitter: “Interneti bën gjithçka 100 herë më dramatike se sa është në të vërtetë”.

Ajo shtoi se nuk kishte asnjë takim me Tyga-n dhe tha se ajo dhe Travis janë përkushtuar tek vajza e tyre.

Kujtojmë se ditën e djeshme, Travis i dedikoi edhe një këngë ish-partneres së tij dhe i premton se shumë shpejt do të kthehet tek ajo.

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: