Connect with Us

FOTOT-Mami më seksi e showbizit shqiptar/Ledina Çelo nuk pyet për moshën, format seksi i lënë të gjithë pa fjalë

Showbizz

FOTOT-Mami më seksi e showbizit shqiptar/Ledina Çelo nuk pyet për moshën, format seksi i lënë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

FOTOT-Mami më seksi e showbizit shqiptar/Ledina Çelo nuk pyet për moshën, format seksi i lënë të gjithë pa fjalë

Duket se koha nuk do të kalojë kurrë për këngëtaren shqiptare Ledina Çelo. Edhe pse ajo jeton në Gjermani me familjen e saj, Ledina është tepër aktive në Instagram ku nga fotot tregon se fiziku i saj i le me ‘gojë hapur’ të gjithë.

40 vjeç dhe nënë e dy fëmijëve, ajo kujdeset shumë për veten dhe duket gjithmonë në top formë.

Së fundmi Ledina ka postuar disa foto në ‘Instagram’ me rroba banjo dhe e ulur pranë një pishine ku duket një yll i vërtetë.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Të humba ty…”/ Selena Gomez zbulon detaje nga kënga e re, fansat e lidhin me Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez në datën 23 tetor pritet të publikojë këngën e saj më të re “Lose you to love me”. Ajo e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj dhe të gjithë kanë nisur të komentojnë se këtë këngë Selena mund t’ia ketë kushtuar Justin Bieber. Disa nga komentet në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj nuk e ka kompleks të pyetet për operacionet plastike. E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites”, ajo ka folur për ndërhyrjet estetike duke pranuar se nuk […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Gayana Rubin është një modele e cila nuk resht së publikuar foto shumë provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale si “Miss Geni” dhe të gjithë po çmenden pas formave të saj. Gayana nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë poza të nxehta dhe shumë provokative. Vlen […]

LEXO TE PLOTE