Connect with Us

FOTOT-Nga aktore në pornostare/ 42 vjeçarja shokon botën e kinematografisë me deklaratën

Showbizz

FOTOT-Nga aktore në pornostare/ 42 vjeçarja shokon botën e kinematografisë me deklaratën

Publikuar

-

FOTOT-Nga aktore në pornostare/ 42 vjeçarja shokon botën e kinematografisë me deklaratën

Aktorja tepër e njohur për botën e kinematografisë amerikane, Matiland Ward ka qenë protagoniste e një prej serialeve më të famshëm të Disney TV në vitet 90, “Boy Meets World”.

Por tani ajo i ka shokuar të gjithë fansat me vendimin e saj, dhe ka vendosur të hyjë në botën e pornografisë dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave të huaja.

42-vjeçarja flokëkuqe, e cila ka luajtur gjithashtu edhe në filma të tjerë familjarë, thotë se kur kishte lexuar skenarin, ishte habitur që një prodhim pornografik mund të kishte material aq të mirë nga ana artistike.

Ward do të shfaqet si një grua e pafajshme në këtë film, e cila fillon të dalë nga guaska dhe të futet në një botë të re e të pazbuluar.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Të humba ty…”/ Selena Gomez zbulon detaje nga kënga e re, fansat e lidhin me Justin Bieber

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez në datën 23 tetor pritet të publikojë këngën e saj më të re “Lose you to love me”. Ajo e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj dhe të gjithë kanë nisur të komentojnë se këtë këngë Selena mund t’ia ketë kushtuar Justin Bieber. Disa nga komentet në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje”/ Leila Kraja zbulon çfarë do të donte të ndryshonte në pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e sportit Leila Kraja është një nga vajzat më të bukura të ekranit. Modelja njihet për natyrën e saj të sinqertë dhe të hapur ndaj nuk e ka kompleks të pyetet për operacionet plastike. E ftuar pasditen e sotme në emisionin “Vizioni i pasdites”, ajo ka folur për ndërhyrjet estetike duke pranuar se nuk […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nuk ka asnjë ndërhyrje kirurgjikale/ Kjo është modelja që po çmend meshkujt me linjat perfekte

Publikuar

-

Nga

Gayana Rubin është një modele e cila nuk resht së publikuar foto shumë provokative në rrjetet sociale. Ajo është bërë e njohur në rrjetet sociale si “Miss Geni” dhe të gjithë po çmenden pas formave të saj. Gayana nuk ngurron të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë poza të nxehta dhe shumë provokative. Vlen […]

LEXO TE PLOTE