Connect with Us

Komentuesja thumbon Keisi Medinin: “Nuk je për muzikë”

Showbizz

Komentuesja thumbon Keisi Medinin: “Nuk je për muzikë”

Publikuar

-

Përveçse është një modele shumë seksi, Keisi Mejdini ka dhe një pasion shumë të madh për muzikën.

Pas bashkëpunimit me këngëtarin Seldi Qalliu, Keisi ka publikuar një video ku shfaqet duke kënduar këngën e famshme të Shaën Mendes dhe Camilla Cabello, Senorita.

Por duket se kjo nuk është pritur shumë mirë nga komentuesit të cilët kanë shprehur mendimin se nuk është për muzikë.

“Je shume e mire, por jo per muzike, duket kaq keq qe e ke me rregullime zerin, nuk e mendoj dot live, gjithsesi zgjedhja jote. Suksese Keisi.”/CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Nuk është për tu mburrur”/ Drini Zeqo i nxjerr bojën Iris Luarasit

Publikuar

-

Nga

Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë në një emision bëri bujë të madhe në media. Luarasi përmendi 4 emra të cilët i kishte ngelur në lëndën e saj dhe që sot janë të famshëm. Ndër këto emra ishte dhe Arbana Osmani e cila pas lajmit reagoi  duke thënë se në atë kohë duhet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Publikuar

-

Nga

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç dhe Rezarta ka bërë dedikimin më të ëmbël për të voglën e saj. Në Instastory ka publikuar disa video në të cilat ndan kujtimet kur Hera ishte ende shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE