Connect with Us

“U përpoq të më vriste”/ Çfarë po ndodh me trashëgimtaren e Top Channel?

Showbizz

“U përpoq të më vriste”/ Çfarë po ndodh me trashëgimtaren e Top Channel?

Publikuar

-

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është një nga personazhet publikë më të komentuar për stilin e jetesës që bën.

Ajo njihet dhe si një nga blogeret më të tmira dhe të ndejkura në rrjetet sociale. Së fundi Lori ka treguar nëpërmjet një statusi që ky vit nuk ka qenë shumë i mirë për të.

Krahas një fotoje ku shafqet e buzëqeshur ajo ka dhënë mesazhin që askush nuk mund t’ia heqë buzëqeshjen.

“Ky vit u përpoq të më vriste, por unë prap ja dola mbanë bitch”, shkruan Lori Hoxha./ CNA.al

1 Koment

1 Comment

  1. Martin

    8 Tetor, 2019 at 4:59 pm

    Shyqyr qe paska mesuar nje fjale anglisht…7

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Në gjendjen më të keqe të saj/ Ja si duket Luana Vjollca 34 orë pa gjumë

Publikuar

-

Nga

Moderatorja Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekura të ekranit. Luana është tejet aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto e video nga përditshmëria e saj. Së fundi Luana ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet shumë ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim në ekran. E […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk është për tu mburrur”/ Drini Zeqo i nxjerr bojën Iris Luarasit

Publikuar

-

Nga

Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë në një emision bëri bujë të madhe në media. Luarasi përmendi 4 emra të cilët i kishte ngelur në lëndën e saj dhe që sot janë të famshëm. Ndër këto emra ishte dhe Arbana Osmani e cila pas lajmit reagoi  duke thënë se në atë kohë duhet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Publikuar

-

Nga

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç dhe Rezarta ka bërë dedikimin më të ëmbël për të voglën e saj. Në Instastory ka publikuar disa video në të cilat ndan kujtimet kur Hera ishte ende shumë […]

LEXO TE PLOTE