Connect with Us

VIDEO-Pas 6 muajsh mungesë/ Flori Mumajesi rikthehet duke prekur zemrat e fansave

Showbizz

VIDEO-Pas 6 muajsh mungesë/ Flori Mumajesi rikthehet duke prekur zemrat e fansave

Publikuar

-

Kompozitori dhe kantautori Flori Mumajesi, i ka munguar prej një kohe të gjatë skenës shqiptare me hitet e tij të pakrahasueshme.

Por ai u rikthye pas 6 muajsh mungesë, me një baladë të kompozuar nga ai dhe të kënduar nga Bruno dhe Shkurte Gashi.

Projekti i ri muzikor i publikuar së fundmi, mban titullin “Jetën tënde” dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Kënga e ndjerë ka prekur zemrat e publikut dhe duket shumë qartë se është dora e Flori Mumajesit.

 

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Përjetova një traumë”/ Eksperienca në Eurovizion, Eneda Tarifa flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa pas disa muajsh, ka folur për herë të parë për eksperiencën që kaloi në festivalin e ndjekur nga e gjithë bota, Eurovizion. Si pjesë e një loje në emisionin “Thumb On” Eneda u pyet nga moderatoret, të zgjidhte mes dy festivaleve shqiptare Kënga Magjike apo Festivali i Këngës dhe ajo u […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Jam në periudhë depresioni”/ Ndihet shumë keq, Anila Mimani tregon arsyen e çuditshme

Publikuar

-

Nga

Ajo u bë e njohur pak vite më parë me këngët e saj shumë të suksesshme por më pas u “zhduk” nga skena shqiptare. Këngëtarja e njohur Anila Mimani u rikthye përsëri pas shumë vitesh në muzikë dhe e ftuar së fundmi në emisionin “Why Not”, është një prej emrave më të njohur të  estradës […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sigurohem nëse është e virgjër”/ Pas deklaratës shokuese, Pornhub i ofron “marrëveshjen e jetës” vajzës së këngëtarit

Publikuar

-

Nga

Pak javë më parë, deklarata e këngëtarit të njohur T.I. , që tha se e shoqëron çdo vit të bijën, Deyjah Harris, te gjinekologu për t’i kontrolluar himenin dhe për “t’u siguruar se është ende e virgjër”, bëri xhiron e rrjetit. Pas kësaj deklarate, mediat filluan të përhapnin thashetheme se PornHub i ka ofruar Deyjah […]

LEXO TE PLOTE