Connect with Us

“Bëj dush vetëm të dielave”/ Genta Gjalpi shokon publikun me rrëfimet e saj

Showbizz

“Bëj dush vetëm të dielave”/ Genta Gjalpi shokon publikun me rrëfimet e saj

Publikuar

-

Ajo njihet si ish banorja më moskokcarëse e Big Brother Albania, dhe vazhdon të jetë edhe sot e kësaj dite. Genta Gjalpi,ka dhënë një intervistë mjaft ndryshe, ku e ftuar në “Late night show”, me Kastro Zizon ka folur për jetën e saj personale.

“Sa herë bën dush në javë?”- e pyeti Zizo.

“Të dielave,”– tha Genta.

Gjithashtu Kastro e pyeti nëse i mbajnë erë këmbët, Gjalpi tha: Varet, nëse kam këpucë medreseje, këmbët mbajnë erë.

Ndërsa pyetjes se si i ka hequr morrat, Genta iu përgjigj se nuk e ka kapur periudhën e morrave.

“Unë kam zënë nja dy tre herë në fakt. I hiqja me vajgur,”– tha Kastro Zizo duke shkaktuar të qeshura në publik.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: