Connect with Us

Dritan Shakohoxha nuk i “reziston” dot Luana Vjollcës/ Ka vetëm dy fjalë për moderatoren seksi

Showbizz

Dritan Shakohoxha nuk i “reziston” dot Luana Vjollcës/ Ka vetëm dy fjalë për moderatoren seksi

Publikuar

-

Komentatori i njohur Dritan Shakohoxha ka qenë mbrëmjen e kaluar i ftuar në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush Luan.”

Nëpërmjet një fotoje të postuar në Instgarma ku Shakohoxha shafqet pranë moderatores seksi, komentatori shkruan: “Je një spektakël i vërtetë Luana Vjollca.”

Por bukuroshja nuk ka qëndruar indiferente dhe e ka falenderuar duke i kthyer komplimentin: Shako je mik për kokë. “E lumtur që të pata”.

Kujtojmë se Shakohoxha së fundi ka qenë i përfshirë shumë në mediat rozë për shkak të debateve që ka patur me moderatoren Ilda Bejleri, një debat që bëri shumë bujë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT-Ylli i televizionit tejkalon kufijtë e imagjinatës/ Pozon e zhveshur brenda në vaskë

Publikuar

-

Nga

Lauren Goodger tashmë është e njohur për fotot e saj provokative si dhe për format e saj gjigante. Lauren ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa mbrëmjen e kaluar ka publikuar disa foto ku shfaqet nudo brenda një vaske. Ylli i realityshowt Towie, 33 vjeçare i ka kaluar kufijtë e imagjinatës dhe ka dhuruar këto pamje […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Anulimi i klipit/ Plas keq mes Getinjos, Bleros dhe Labit

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Labinot Tahiri , mbrëmjen e kaluar bëri një deklaratë të papritur rreth një klipi që nuk u realizua vite më parë. Gjatë intervistës Labi u shpreh se disa vite më parë, kur ka bashkëpunuar me Getinjon dhe Blero Muharremin për një projekt, ky i fundit kishte kërkuar largimin e reperit nga bashkëpunimi. Bëhet fjalë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ka dashur të mashtrojë kompaninë”/ Përfaqësuesja e On Records nxjerr zbuluar Rina Balajn

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh reperja Rina Balaj u shpreh se do të tërhiqej nga muzika për shkak të disa problemeve personale. Menaxheri i saj u shpreh se Rina kishte vendosur të bënte pauzë në muzikë deri në momentin që reperja shkëputi marrëdhëniet me komapninë. E ftuar në emisionin Ëhy Not, përfaqësuesja e On records Edona Gashi […]

LEXO TE PLOTE