Connect with Us

FOTO- “Më besove vajzën tënde, por…”/ Pas dasmës luksoze, Blero ka dy fjalë për vjehrrin e tij

Showbizz

FOTO- “Më besove vajzën tënde, por…”/ Pas dasmës luksoze, Blero ka dy fjalë për vjehrrin e tij

Publikuar

-

Në muajin e kaluar, në datën 22 shtator, këngëtari i njohur shqiptar Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika, u kurorëzuan me martesë në një ceremoni luksoze buzë detit në Shëngjin.

Pas dasmës, cifti ndau me ndjekësit në Instagram momentet më të bukura të dasmës, ndërsa Blero na ka emociouar të gjithëve me premtimin që i ka bërë babait të Afronës.

Ai ka publikuar një foto me vjehrrin, ndërsa krahas saj shkruan:

“Njeri i cili ma besoi çikën e vet. Të premtoj që nuk do të zhgënjej kurrë Nexhi.”- shkruan Blero duke na emocionuar me premtimin publik.

 

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

“Nuk është për tu mburrur”/ Drini Zeqo i nxjerr bojën Iris Luarasit

Publikuar

-

Nga

Deklarata e Iris Luarasit disa ditë më parë në një emision bëri bujë të madhe në media. Luarasi përmendi 4 emra të cilët i kishte ngelur në lëndën e saj dhe që sot janë të famshëm. Ndër këto emra ishte dhe Arbana Osmani e cila pas lajmit reagoi  duke thënë se në atë kohë duhet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Publikuar

-

Nga

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç dhe Rezarta ka bërë dedikimin më të ëmbël për të voglën e saj. Në Instastory ka publikuar disa video në të cilat ndan kujtimet kur Hera ishte ende shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Kjo është e sharë, të mbushet goja”/ Donald Veshaj habit ndjekësit, publikon videon banale

Publikuar

-

Nga

Videoja e moderatores nga Fieri ditën e djeshme, ku papritur shpërtheu në të shara, bëri bujë në portalet shqiptare. Moderatorja Marsela Topi iu drejtua disa personave nga regjia e inatosur, duke i sharë. “Më falni, ta mbaroj unë çuna po pushoni ia q****a robt tani”!, u shpreh ajo duke lënë pa fjalë të ftuarit. Videoja […]

LEXO TE PLOTE