Connect with Us

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Showbizz

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Publikuar

-

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Pak ditë më parë, në kinematë botërore u shfaq filmi “Hustlers” ku Jennifer Lopez është në rolin kryesor si një striptise që mashtron të pasurit e Wall Street, dhe sigurisht shkëlqeu duke marrë komente tepër pozitive.

Ndërkohë, Lopez po përgatitet për një tjetër film me Maluma-n, të titulluar “Marry me”.

Ajo do të jetë në rol kryesor, ku do të ketë të fejuar këngëtarin e famshëm Maluma.

Pritet që ky film i ri të ketë shumë sukses, ndërsa “Dailymail” ka publikuar disa foto të Lopez pas xhirimeve.

E kemi parë gjithmonë të kuruar dhe në gjendje thuajse perfekte, mirëpo, në fotot e publikuara qe po bejne xhiron e rrejtit, ajo shfaqet shumë e lodhur dhe pa pikë grimi.

Madje, 50-vjeçares i dallohen rrudha tek sytë dhe në pjesën e gushës, duke i treguar moshën e vërtetë.

Të gjithë janë habitur nga këto pamje, pasi yllin botëror të muzikës nuk e kishim parë kurrë në këtë gjendje.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-“Më mirë single dhe flemë rehat”/ Hygerta Sako i befason të gjithë me veprimin e saj

Publikuar

-

Nga

Moderatorja bukuroshe shqiptare Hygerta Sako, rreth 2 javë më parë deklaroi në emisionin “Rudina”,  se ishte beqare duke thënë se : “Jam beqare.Më mirë vetëm se sa e keqshoqëruar. Derisa të vijë personi special në mirë ‘single’ sepse flemë rehat dhe nuk kemi probleme”. Por së fundmi ,moderatorja sportive i ka habitur të gjithë me […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Modelja bullgare nuk ndalet së provokuari/ 20 fotot më tunduese të Nikoleta Lozanova

Publikuar

-

Nga

Nikoleta Lozanova është një nga modelet më seksi bullgare. Modelja shpesh herë ndan foto provokative teksa tregon format e saj  perfekte. Nikoleta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon stilin e saj të jetesës dhe nuk ngurron të ekspozojë pikat e saj më të forta. CNA.al ka përzgjedhur 20 fotot më seksi të modeles […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Loredana merr çmimin e rëndësishëm/ Zbulon kujt ia dedikon suksesin

Publikuar

-

Nga

Loredana Zefi është një nga reperet më të pëlqyera nga publiku. Reperja ka korrur shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Së fundi Loredana është vlerësuar me një çmim dhe me këtë rast ka publikuar në Instagram një foto ku shihet teksa mban në krah vajzën e saj Hana. Reperja ka treguar se të gjithë […]

LEXO TE PLOTE