Connect with Us

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Showbizz

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Publikuar

-

Pak ditë më parë, në kinematë botërore u shfaq filmi “Hustlers” ku Jennifer Lopez është në rolin kryesor si një striptise që mashtron të pasurit e Wall Street, dhe sigurisht shkëlqeu duke marrë komente tepër pozitive.

Ndërkohë, Lopez po përgatitet për një tjetër film me Maluma-n, të titulluar “Marry me”.

Ajo do të jetë në rol kryesor, ku do të ketë të fejuar këngëtarin e famshëm Maluma.

Pritet që ky film i ri të ketë shumë sukses, ndërsa “Dailymail” ka publikuar disa foto të Lopez pas xhirimeve.

E kemi parë gjithmonë të kuruar dhe në gjendje thuajse perfekte, mirëpo, në fotot e publikuara qe po bejne xhiron e rrejtit, ajo shfaqet shumë e lodhur dhe pa pikë grimi.

Madje, 50-vjeçares i dallohen rrudha tek sytë dhe në pjesën e gushës, duke i treguar moshën e vërtetë.

Të gjithë janë habitur nga këto pamje, pasi yllin botëror të muzikës nuk e kishim parë kurrë në këtë gjendje.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Nuk kam asgjë kundër tyre, por…”/ Hygerta Sako tregon si do të ndihej nëse vajza e saj do të ishte lesbike

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur e sportit Hygerta Sako e ruan me shumë fanatizëm jetën e saj private. Të pakta janë herë kur ajo flet për vajzën e saj dhe familjen. E ftuar në emisionin Glamour Zone, Hygerta është pyetur nga moderatorja se si do të reagonte nëse vajza e saj do të ishte lesbike. Hygerta është […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i bëjmë gjërat me inat”/ Robert Berisha tregon se jeton ende me Norën dhe Renee: “Mund të ketë një rikthim”

Publikuar

-

Nga

Robert Berisha dhe Nora Istrefi vazhdojnë të jeën ende kryeqendra e mediave të shkruara. Ndarja e tyre u komentua shumë gjatë madje u aludua se ishin në proces divorci, por këngëtari i ka hedhur poshtë të gjitha lajmet. I ftuar në Glamour zone, me moderatoren Ester Bylyku ai ka treguar më shumë detaje nga marrëdhënia […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Noizy zbulon surprizën për fansat/ Reperi pjesë e filmit gjerman

Publikuar

-

Nga

Reperi i njohur shqiptar Noizy, disa ditë më parë ka bërë të ditur për fansat e tij se do të jetë pjesë e një filmi gjerman. Mbrëmjen e djeshme Noizy ka ndarë trailerin e filmit dhe ka zbuluar edhe roli i reperit shqiptar. Në filmin që mban titullin “Man from Beirut” ose “Blind”, Noizy do […]

LEXO TE PLOTE