Connect with Us

Harrojeni Tiranën/ Ja në cilin vend dëshiron Enca të bëhet nuse

Showbizz

Harrojeni Tiranën/ Ja në cilin vend dëshiron Enca të bëhet nuse

Publikuar

-

Këngëtarja Enca Haxhia ka qenë e ftuar mbrëmjen e kaluar në dasmën e vëllait të reperit Gjiko.

Ajo ka ndarë me ndjekësit momente të bukura nga dasma luksoze ku në njërën nga videot ajop shpreh dëshirën për të bërë nuse në Kosovë.

“A thu bëhem dhe un nuse n’Kosovë?”, shkruan Enca krahas videos.

Kujtojmë se Enca asnjëherë nuk është përfolur në public për jetën private. Këngëtarja nuk ka ndarë asnjë histori dashurie pasi gjithmonë ka qenë në fokus të mediav e për fromat e saj dhe fotot provokuese.

Por sipas videove mos u habisni nëse Enca bëhet një ditë nuse kosove pasi duket se dëshira e saj është shumë e madhe.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: