Connect with Us

Kërcim sensual në shi/ Françeska Jaçe nuk ndalet së provokuari

Showbizz

Kërcim sensual në shi/ Françeska Jaçe nuk ndalet së provokuari

Publikuar

-

Modelja e njohur Françeska Jaçe është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Bukuroshja ndan shpesh herë me ndjekësit foto dhe video shumë provokuese.

Së fundi Jaçe është shfaqur vetëm me të brendshme dhe ka ndesur rrjetin teksa kërcen në një mënyrë shumë seksi dhe provokuese në shi.

Në mes të errësirë dhe nën tingujt e muzikës Françeska nuk ndalet duke sjellë video dhe foto provokuese.

Kujtojmë se modelja është përfolur kohët e fundit për një sherr me Kejvina Kthellën ku mendohet se arsyeja e zënkës ka qenë thjesht një çantë “Channel.”

E ftuar në një emision e pyetur për marrëdhënien me Françeskën, Kejvina është përgjigjur që thjesht nuk bëhen më si shoqe dhe nuk ka ndodhur një zënkë e tillë./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-“Rroftë photoshopi”/ Me një bel tepër të hollë, Adelina Tahiri çudit komentuesit

Publikuar

-

Nga

Pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri publikoi këngën e saj më të re “Hile Hile” ku ajo shfaqet shumë “hot”. Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga klipi, me belin shumë të hollë dhe ndjekësit nuk i kanë kursyer aspak komentet. Ata e kanë kryqëzuar këngëtaren, duke e akuzuar për photoshop. “Beli […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Aktori që bëri histori në kinematografi/ Zbuloni 12 fakte interesante rreth Joaquin Phoenix

Publikuar

-

Nga

Bërja e një filmi kërkon një ekuipazh të kualifikuar, të paktën një duzinë njerëzish të përbërë nga një drejtor dhe një ekip prodhimi. Janë ato që i bëjnë tregimet prekëse ,një realitet në ekran. Sidoqoftë, ka disa filma në të cilët puna e aktorëve kryesorë spikatet në atë mënyrë që duket se suksesi i filmit […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Nuk ka mbetur qen dhe mace pa…”/Aulona Musta revoltohet kundër të rinjve për këtë arsye

Publikuar

-

Nga

Moderatorja shqiptare Aulona Musta, është tepër aktive në rrjetet sociale dhe njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë. Por sot ajo e ka nisur ditën ters, pasi i ka ndodhur një e papritur në kohën që po ngiste makinën. Ajo tregon se shqiptarët e sidomos të rinjtë nuk dinë të repektojnë sinjalistikën rrugore, e që […]

LEXO TE PLOTE