Connect with Us

Marina apo Luana/ Ja cilën nga motrat zgjodhi të shohë mbrëmë Rozana Radi

Showbizz

Marina apo Luana/ Ja cilën nga motrat zgjodhi të shohë mbrëmë Rozana Radi

Publikuar

-

Rozana Radi është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan mendime dhe intervista të shkurtra me fansat e saj.

Ndjekësit i kanë drejtuar disa pyetje në të cilat Rozana është përgjigjur pa hezitim. Njëra nga pyetjet kishte të bënte me dy moderatoret seksi Luana dhe Marina Vjollca të cilat kanë qenë në konkurrencë për shikueshmërinë mbrëmjen e kaluar me emisionet respektive.

“Kë po sheh Luanën apo Marinën?”, ishte njëra nga pyetjet ku Rozana u përgjigj pa hezitim.

Rozana ka zgjedhur që mbrëmjen e të shtunës ta kalojë nën shoqërinë e emisioneve italiane duke treguar se nuk ka ndjekur asnjërën nga motrat./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Do të dalim me të brendshme nëse fitojmë”/ Çifti i showbizit bëjnë “premtimin pikant”

Publikuar

-

Nga

Dy këngëtarët e famshëm të hitit “Senorita”, Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë nominuar për çmimin ‘Performanca më e mirë në grup’ në ceremoninë e ndarjes së çmimeve”Grammy Aawrds”. “Senorita” u kthye menjëherë në një hit të padiskutueshëm  dhe numëron miliona klikime në Youtube. Gjatë një interviste Camila ka premtuar se nëse do e fitojë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Publikuar

-

Nga

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun dhe  së shpejti do të ketë një dasmë. Gjithashtu ajo nuk ka nguruar të thotë se e ka në plan të bëjë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ndarja e bujshme me bashkëshortin/ Rudina Dembacaj flet “gjerë e gjatë” publikisht

Publikuar

-

Nga

Aktorja e humorit ka folur për ngjarjen që u bë kryefjala e mediave rozë, ndarja nga ish bashkëshorti i saj Aleksandri. Rudina ka treguar për herë të parë detajet e ndarjes nga ish bashkëshorti dhe si e ka përjetuar. Asnjë ndarje s’është e lehtë krijuam një familje me shumë ëndrra. Fati qe i tillë. Nuk […]

LEXO TE PLOTE