Connect with Us

Me keqardhje dhe dashuri, Xhensila anulon koncertin/ Ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Showbizz

Me keqardhje dhe dashuri, Xhensila anulon koncertin/ Ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Publikuar

-

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga më të kërkuarat në koncerte pasi publiku e pëlqen dhe i ndjek gjithnjë projektet e saj.

Këngëtarja ka njoftuar se për shkak të problemit me vizën e punës nuk mund të performojë në koncertin e fundit.

“U kërkoj ndjesë të gjithëve që në pamundësi për të qënë sonte pranë jush për shkak të problemit të vizës së punës, ju premtoj që shumë shpejt do jemi në një datë tjetër shumë të afërt bashkë. Me shumë keqardhje dhe dashuri Xhensila”, shkruan këngëtarja në një postim në Instastory.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: